Захід у школі - "Осінній ярмарок" - 28 Лютого 2013 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2013 » Лютий » 28 » Захід у школі - "Осінній ярмарок"
Захід у школі - "Осінній ярмарок"

Традиційним у навчальному закладі став осінній ярмарок, який провели минулого тижня. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість.  Такі заходи є дуже цікавими, бо до них готуються і дорослі, і діти. Школа у цей день нагадує вулик. Тут пропонують солодощі та страви української національної кухні. Усе свіженьке, тому що ми стежимо за дотриманням санітарно-гігєнічних норм. І все це завжди відбувається весело і гамірно.

У своїх родинах батьки і діти спільно готують випічку та домашні страви, вишукують цікаві та оригінальні овочі з дачних та присадибних ділянок. Акцент ярмаркування - благодійні справи, зроблені власними руками. "Діти повинні зрозуміти, що завдяки їхнім старанням можна творити добро. У попередні роки ми організовували ярмарок разом із святом осіннього букета. Учні разом з батьками продемонстрували власноруч створені композиції. Обидва заходи настільки набули популярності, що виникла необхідність їх розмежувати. Але шкільне життя від цього лише виграло".

Переглядів: 550 | Додав: IGoROK | Рейтинг: 0.0/0