Святий Валентин – покровитель всіх закоханих - 14 Лютого 2013 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2013 » Лютий » 14 » Святий Валентин – покровитель всіх закоханих
Святий Валентин – покровитель всіх закоханих

14 лютого в усьому світі відзначали  свято любові та кохання -  День святого Валентина.

Для кожної людини воно має своє неповторне  значення,  і кожен святкує його по- своєму.

Є люди, які з нетерпінням чекають на нього, щоб ще раз довести свою любов, виявити  палкі почуття своїм половинкам,  показуючи гарний приклад людям, які не вважають цей день святом взагалі.

Ми  особисто переконані, що цей день – чудовий привід сказати своїм рідним, близьким і коханим людям: «Я тебе люблю!!!». Адже саме у цей день ці слова мають величезну  силу і звучать по-особливому приємно та ніжно…

Не забули про цей день в  навчально – виховному   комплексі  «Дошкільний  навчальний   заклад   - загальноосвітній  навчальний   заклад»  Первомайської  міської  ради.  День Святого Валентина полюбився всім.  Директор  НВК «ДНЗ - ЗНЗ» Нестеренко  Тетяна  Миколаївна  привітала  всіх учнів, вчителів і працівників  школи ,  побажала  їм натхнення, чистої   любові  та польоту душі. Відчуття  закоханості окриляє  будь-яку людину,  якось   інакше  забарвлює   її  життя .

В цей день було обрано Валентину  та  Валентина школи .  Учні мали можливість  відправляти вітальні  листівки та валентинки один одному.  Панував веселий настрій та доброзичлива атмосфера. Свято відкрило серця присутніх для радості та добра.

Пресцентр  учнівського парламенту

НВК «ДНЗ - ЗНЗ»