Розпочато реєстрацію ЗНО 2016!!! - 2 Лютого 2016 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2016 » Лютий » 2 » Розпочато реєстрацію ЗНО 2016!!!
10:44
Розпочато реєстрацію ЗНО 2016!!!
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року триватиме
з 12:00 1 лютого до 4 березня.
Процедурою реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання) передбачено виконання описаних нижче чотирьох послідовних дій.
1. Ознайомтесь із Правилами прийому до обраного Вами вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, із яких необхідно подати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат),
2. Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти зовнішнє незалежне оцінювання.
У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:
української мови і літератури,
хімії,
історії України,
англійської мови,
математики,
німецької мови,
біології,
французької мови,
географії,
іспанської мови,
фізики,
російської мови.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Увага! Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію.
3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:
копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні – серпні 2016 року повної загальної середньої освіти;
реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно (з 12.00 години 1 лютого), скориставшись спеціальною програмою, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року можуть звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі, де навчаються.
Нижнєнський НВК "ДНЗ - ЗНЗ" № 36 - відповідальний за реєстрацію вчитель математики та інформатики Бочко Микола Федорович.
Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його до навчального закладу, в якому навчаєтесь.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2016 рік».

Увага! Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року індивідуальні конверти надсилаються до закладу, де вони навчаються.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні.

Бажаємо успіхів!
Переглядів: 58 | Додав: Vchitelka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]