Осінній бал «Чари осіннього балу» - 28 Жовтня 2012 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2012 » Жовтень » 28 » Осінній бал «Чари осіннього балу»
Осінній бал «Чари осіннього балу»

Осінь – золота пора миру, злагоди, любові, пора незнаної краси! Осінній бал… Що може бути романтичнішим та захопливим?! Ось уже котрий рік поспіль навчально-виховний комплекс відкриває свої двері для усіх учнів та вчителів, щоб разом поринути у незбутню казку осіннього балу.

«Осінній бал - 2012» увібрав у себе всі найкращі особливості аристократичного та сучасного часу. Участь у програмі взяли учні з різних класів. Саме вони творили магію вечора: читали ліричні поезії, співали, танцювали, підготували, навіть, кліп на сучасну пісню. А все це оцінювали та підсумовували члени журі.

Після цього для гостей свята була проведена дискотека, під час якої всі отримали максимум задоволення та гарного настрою.

Переглядів: 199 | Додав: IGoROK | Рейтинг: 0.0/0