„Космічний урок” - 26 Лютого 2012 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2012 » Лютий » 26 » „Космічний урок”
„Космічний урок”

Космос-мрія кожного хлопчака. А скільки фантазій та мрій малює уява коли звучить це магічне слово. Адже це цікаві подорожі на ракеті, захоплюючі пригоди на інших планетах, зустрічі та спілкування з мешканцями неземних цивілізацій. До всього цього линули думки учнів 2 та 3 класу Нижнєнської ЗШ І-ІІІ ст.№36, коли вони готувалися до класної години. Роботи було багато, тому взялися за неї завчасно та ретельно. Кожному знайшлося діло: малювали малюнки про космос, оформляли виставку фотографій космонавтів, дізнавались чим відзначився кожний з них, випускали стіннівку, вчили вірші. 12 квітня всі зібралися на „космічний урок”. В цей день 50 років тому, перша людина полетіла в космос. Як готували космонавтів до польоту, як вибирали Юрія Гагаріна, як стартував космічний корабель на борту з людиною –все це із захопленням побачили під час перегляду фільму „Звездный избранник”. Вели розмови про першого космонавта Юрія Гагаріна, про жінку – космонавта Валентину Терешкову, про українців конструктора космічних кораблів Сергія Корольова та космонавтів Георгія Берегового  та  Леоніда Каденюка, та про інших покорителів космосу. Учні поділившись на дві команди, швидко і точно відповідали на запитання вікторини. Розігрували сценки, розповідали вірші, захопилися так, що не помітили як сплинув час. Фотографуючись на згадку   поряд з фотографіями космонавтів, дехто подумки уявляв себе в космічному скафандрі серед героїв.  І хто знає, може колись так і буде! Адже якщо дуже захотіти, то мрії обов’язково збудуться.

Переглядів: 410 | Додав: IGoROK | Рейтинг: 0.0/0