Перше вересня - 1 Вересня 2012 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2012 » Вересень » 1 » Перше вересня
Перше вересня
1 вересня - свято першого дзвоника. Для багатьох маленьких людей, це день - Перший раз у Перший клас. Він самий довгоочікуваний для тих, хто вперше переступить шкільний поріг. Це - свято для першокласників. Для них усе - перше. Перший портфель і перший підручник, перший букет і перший учитель.

1 вересня - свято для тих, хто не вперше сяде за парту, а зробить черговий крок по довгої, але такої цікавої, повної відкриттів шкільній дорозі... Початок навчального року - це продовження навчання після таких чудових, довгих літніх канікул! Це велика радість від зустрічі з однокласниками й друзями, це можливість поділитися літніми спогадами і яскравими враженнями! На фінішну пряму виходять старші класи. Дуже важливо в ці останні роки шкільного навчання присвятити себе пізнанню наукової та життєвої мудрості, яка вже дуже скоро допоможе досягати нових висот власного розвитку та справлятися з першими життєвими труднощами.

1 вересня - це святковий день й для студентів, які колись навчалися в нашій школі, а зараз здобувають різні спеціальності у вищих навчальних закладах нашої країни та за кордоном.

1 вересня – особливий день для батьків. Їх дитина вже подорослішала і відкриває нову сторінку свого життя. З початком навчання вся родина починає жити інакше. Дуже приємно, що деякі батьки, що колись самі навчалися в нашій школі довірили нам своїх дітей і школа буде виховувати вже друге покоління учнів.

Поздоровляємо всіх Вас з Першим днем осені. Від всього серця бажаємо Вам терпіння, допитливості, якісних знань і відмінного настрою, міцної дружби й великого людського щастя!

Розпочинаємо новий учбовий рік…

Переглядів: 147 | Додав: IGoROK | Рейтинг: 0.0/0