День захисника вітчизни. - 23 Лютого 2013 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2013 » Лютий » 23 » День захисника вітчизни.
День захисника вітчизни.

На початку свята учениці привітали усіх вчителів чоловіків, селищного головову Шопіна В.В., усіх учнів школи. Потім слова привітання висловив селищний голова та директор НВК Несторенко Т.М.

Далі були спортивні змагання. Хлопці 8-9 класів змагались у вправності гри у настільний теніс, у фінал вишли Сочан В. та Ткачов С., переміг Станіслав.

Команда 5-го класу змагалася проти команди 6-го класу у спортивній естафеті. Змагання скінчилися з рівним рахунком – хтось вправніше вів у футбольних вправах, а хтось вправніше стрибав…

Хлопці 5-9 класів змагались у підтягуванні – переможець Задорожній Олексій, з результатом 15 підтягувань.

У вправі з піднімання гирі  16 кг. серед 8-9 класів переміг Шепелєв Максим з результатом 23 підйоми.

У вправі з піднімання гантелі вагою 12 кг серед 5 класу переміг Шопін Валерій з результатом 21 підйом; серед 6 класу – Хандромай Максим з результатом 17 разів.

Переможці отримали грамоти та подарунки

Переглядів: 135 | Додав: IGoROK | Рейтинг: 0.0/0