День Партизанської слави - 26 Лютого 2012 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2012 » Лютий » 26 » День Партизанської слави
День Партизанської слави

День Партизанської слави в ЗШ І-ІІІ ст.№36

Війна-жорстоке слово. Її назвали Великою, бо великими були мужність та гнів, її назвали Вітчизняною, бо люди захищали саме найдорожче – свою Вітчизну. І немає нічого дивного в тому, що в грізний час, коли на нашу землю напали вороги, багато дорослих і дітей стали підпільниками, прийшли в партизанські загони, щоб помститися ворогу за смерть батьків, братів і сестер, за спалене житло-за всі злодіяння фашистів в окупованих районах. Про героїв, які реально існували, про не видумані події з їх життя, дізналися учні на уроці мужності присвяченому дню партизанської слави. Розповідь про партизанський загін та його командира-прекрасну людину-Сидора Артемовича Ковпака, прославленого партизанського генерала, двічі Героя Радянського Союзу супроводжувалася кадрами кінохроніки. Про подвиги краснодонських юнаків та дівчат, які в грізний для країни час стали вірними і незамінними помічниками дорослих в підпіллі, учні переглянули фільм  „Підпільна організація „Молода гвардія”. Згадали і дітей міста Попасна, яких вороги силоміць вигнали на заміноване поле збирати колоски пшениці. І Бориса Дмитрієва, дванадцятирічного хлопчика-земляка та інших мешканців селища Нижнього, людей мужніх, сміливих, які уміли без страху дивитися в очі смерті. Їх було багато, всі вони були різні, кожний зі своїми звичками, характером, нахилами, кожний по своєму проявляв себе в критичних ситуаціях, але об’єднувало їх всіх одне – відданість Батьківщині. Учні 3-4, 6-7 класів вдячні вчителям школи Валентині Іванівні Ратинській та Вікторії Володимирівні Ратинській за цікаві розповіді і кінофільми, бібліотекарю Добровольській Любов Юріївні за книжкову виставку, адже героїчну історію нашої Вітчизни, імена дорослих і дітей, які віддали своє життя за мирне, щасливе дитинство їх теперішніх ровесників, ми повинні знати.

Вчитель Тосканова А.Ю.

Переглядів: 255 | Додав: IGoROK | Рейтинг: 0.0/0