«Афганістан – болить в душі моїй» - 28 Лютого 2013 - НВК ДЗН-ЗНЗ
Головна » 2013 » Лютий » 28 » «Афганістан – болить в душі моїй»
«Афганістан – болить в душі моїй»

«Афганістан – болить  в душі моїй»

15 лютого відбулася урочиста лінійка,   присвячена  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Учениця  7-го  класу  Іванова Олена та учениця 8-го класу  Антонова  Аліна   розповіли про тяжке  життя, страждання, муки,  подвиги  воїнів-афганців. За допомогою  skype- зв’язку   воїн -афганець  Кузнєцов  Валерій  Семенович  поспілкувався з присутніми на лінійці учнями .    Утримуючи подих, ми переглянули відеофільм про трагічні події в далекій  мусульманській  країні Афганістан,  вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання .

Афганістан…  Уже більше 20 років у свідомості українських людей прописалось це слово.  Учні школи розповіли не про всіх,  хто служив в Афганістані. Та це й не дивно,бо історія кожної окремої  долі, кожного з афганців заслуговує глибокої уваги і шани.

Життя триває,   ми вчимося на трагічній історії афганських подій  І бажаємо,  щоб ніколи не рвалися снаряди, не гинули наші батьки, брати,  чоловіки, сини.

Пресцентр  учнівського парламенту

НВК «ДНЗ - ЗНЗ»