НВК ДЗН-ЗНЗ - Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування

Структура учнівського самоврядування
   Структура учнівського самоврядування, яка склалася в Нижнєнському НВК "ДНЗ - ЗНЗ" Попаснянської районної  ради поєднує в собі форми учнівської самоорганізації, котрі відповідають потребам творчого розвитку особистості, скерованої на загальнолюдські та національні цінності. Ця структура гнучка, залежить від учнівських колективів, інтересів та запитів школярів.
   Початковою ланкою шкільного учнівського самоврядування є самоврядування у кожному класі. Школа – це держава, класи – місцеві органи самоврядування - міста. Усі учні є (мешканцями, громадянами). Відносини учнів й вчителів побудовані на принципах співробітництва: рівноправності, взаємоповаги. Ця форма дає широкі й реальні можливості для вільного прояву здібностей дітей, стимулює їх пізнавчу активність й творчий підхід до справи, що в майбутньому може стати формулою успіху особистості.
   Держава має президента та його заступника , вищій законодавчий орган Парламент.
   Президент планує і веде збори Парламенту, розподіляє завдання між членами Парламенту, співпрацює з адміністрацією школи та педколективом – виконує функцію зв’язку між учнями й адмістрацією, відповідає за підготовку майбутніх керівників самоврядування у школі. Є лідером!
   Заступник президента є його правою рукою, за відсутності Президента виконує його обов’язки, допомагає Президенту виконувати його обов’язки , щохвилини готовий перейняти обов’язки Президента.
   Парламент складається з голів комісій.
   Комісія – це організація учнів, які виконують окреме завдання покладене на них, відповідно до їх навичок, можливостей.
Президентом НВК "ДНЗ - ЗНЗ" Первомайської міської ради у 2013- 2014 році став Ратинський Дмитро, учень 9 - А класу.
Заступник Президента - Шумакова Анастасія, учениця 9 - А класу

У 2014 -2015 навчальному році Президентом шкільної дитячої  республіки "Країна Веселкова"  було обрано Жаданову Кристину, ученицю 10 - А класу. Заступником президента обрано Іванову Олену, ученицю 9 - А класу.

У 2015 - 2016 навчальному році, за результатами загальношкільного голосування  Президентом шкільної дитячої  республіки " Країна Веселкова" було обрано Панкову Лілію, ученицю 9 класу. Заступником Президента стала Антонова Аліна, учениця 11 класу.